VDSL

SILVER PAKET

SILVER PAKET

Ayda / 274.90 TL Tüm vergiler dahildir.

Tarife Hızı
35 Mbps
Upload
6 Mbps
Kota
SINIRSIZ
24 AY TAAHHÜT
Sabit Fiyat
ALT YAPI
VDSL
7 Gün / 24 Saat
Destek
Başvur

Bu Paketimizde 35 Mbps Download ve 6 Mbps Upload Hızı Bulunmaktadır.


İlk 12 Ay 274,90 TL
Son 12 Ay 334,90 TL


Taahhüt Koşulları

Kampanya, 19 Temmuz 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay taahhüt karşılığında geçerlidir.
Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
Kampanya, ilk 12 ay ve sonraki 12 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 24 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 12 aydaki ve sonraki 12 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
Kampanyadan Yalın internet erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 24 ay boyunca 40,63 TL yerine ücretsiz olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır. Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
TBTNET Telekom'dan ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.tbtnet.net adresinden ulaşılabilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
Tüm paket fiyatlarının gösterildiği tabloda limitsiz internet ve Limitsiz Fiber İnternet için detay bilgi şu şekildedir:
Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TBTNET Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 0850 650 0041 TBTNET Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

DİĞER PAKETLER

SILVER PAKET
239.90 TL
KOTA ve TAAHÜT YOK
VDSL
GOLD PAKET
269.90 TL
KOTA ve TAAHÜT YOK
VDSL
PLATINIUM PAKET
339.90 TL
KOTA ve TAAHÜT YOK
VDSL