HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2000’li yıllarda bilişim sektörüne adım atarak ,alanında uzman ekiplerimiz ile profesyonel hizmeti ilke edinerek kurulmuş bir telekomünikasyon şirketiyiz. Daha sonra 2013 yılında bilişim teknolojileri ve iletişim kurumundan internet servis sağlama yetkisi alarak ulusal çapta ,bireysel ve kurumsal internet hizmeti sunmaya başladık. Günümüzde Türkiye’nin en büyük 100 internet servis sağlayıcıları arasında yer alan TBTNET, kaliteli ve ekonomik şartlara uygun hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir.Güncel teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimize kaliteli ve yüksek hızda internet hizmetini sunuyoruz.

Wi-fi internet teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte bu alanda ciddi yatırımlar yaparak hizmet verdiğimiz bölgelerde internet altyapısı bulunmayan lokasyonlara kapsama alanlarımız dâhilinde kablosuz internet hizmeti sağlıyoruz. Böylelikle altyapı yetersizliği sebebiyle internet kullanımı yapamayan kullanıcıların sorunlarını çözüyoruz. Bunun yanında Türk Telekom ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde altyapısı olan abonelerimize Türk Telekom altyapısını kullanarak daha uygun fiyatlarla internet hizmeti sunuyoruz.

Sürekli gelişen ve büyüyen dijital dünyamızda internet ihtiyaçlar sıralamasında en üst sıralarda. Bununla birlikte hızlı, kaliteli, güvenilir ve ucuz internet kullanımı da bir o kadar önemli. Bu doğrultuda uzman teknik ekibimizle size daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli büyüyor ve gelişiyoruz.

Farklarımız

TBTNET olarak sektörde ki tecrübemiz ile en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Herkes için en iyi interneti sağlamak amacı güdüyoruz. En uygun fiyat politikası ile beraber, müşterilerimizin hakkı olan en iyi interneti sunmak istiyoruz. Sizde TBTNET'in fiyat politikasından faydalanmak isterseniz, bizimle iletişim kanallarını kullanıp iletişime geçebilirsiniz.

Değerlerimiz

  • Kalitesi yüksek internet
  • Lokasyona göre verilebilecek en hızlı interleti sağlamak
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak için üstün çaba
  • Oluşabilecek problemlerde anlık çözümler üretebilmek
  • Tüm bütçelere uygun interneti sunabilmek
  • Teknolojiye ayak uydurarak, beklentileri karşılayabilmek