Yükleniyor
8 MB E KADAR LİMİTSİZ KOBİ
 
80.00 TL /aylık
Başvuru
 • 8 MB E KADAR LİMİTSİZ
 • KOTA YOK
 • Kesintisiz Hizmet
 • 7/24 Destek
 • Taahhüt Yok
Sabit Fiyat Garantili

Tbtnet wifi hizmeti aldıktan sonra süpriz bir fatura ile yada direk fiyat artışı ile karşılaşmazsınız. Ekonomik İnternet paket fiyarları için iletişime geçin.
 
 

Sınır Yok

Diğer internet sağlayıcıların ulaşamadığı yerlere internet hizmeti verebiliyoruz. Bölgesek olarak kablosuz havadan internet servisimiz bulunuyor. Bölge olarak bir sınırımız yoktur.
 

Taahhüt Yok

İnternet hizmeti satın almadan Taahhüt zorunlulugunu düşünmenize gerek kalmadı. Burwifi internet hizmetleri olarak Bursada sağladığımız havadan internet kullanıcılarına Taahhüt zorunlulugu istemiyoruz.

Yüksek Hızda Kablosuz Wifi İnternet Hizmetleri

 

Telefonsuz , Taahhütsuz , AKN'siz Kocaeli'nın nerdeyse her bölgesine ucuz, ekonomik wifi internet hizmeti sağlanmaktadır. Tbtnet wifi internet hizmetleri olarak yüksek süratte internet paketleri sunulmaktadır. Ev , ofis ve kurumsal internet paketleri ile ilgili wifi teknik personellerimizden telefon ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Taahhüt vermeden ve telefon hattı gerekmeden Kocaeli'de kablosuz internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Havadan antenler ile gönderilen yüksek süratteki internet paket fiyatlarını gerektiğince ucuz bulacaksınız. 8 Mbps 16 Mbps 32 Mbps ve dahada yüksek air fiber diye tanımladığımız fiber hızında internet paketleri sağlayabiliyoruz. Özel projeleriniz amacıyla bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Nasıl hizmet alırım

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Başvuru aşaması
 • Kendinize en uygun paketi seçtikten sonra başvuru formunu doldurduktan sonra teknik personel tarafından geri dönüş sağlanacaktır.

  Keşif ekibi tarafından konumunuz için gerekli tespitler yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Kurulum Aşaması
 • Yapılan incelemeler sonunda konumunuz uygun görüldüğü taktirde randevu tarihiniz belirlenir. Randevu tarihinizden 1 gün önce geri dönüş yapılarak onay alınır.

  Onay işliminden sonra teknik personelimiz kurulum için konumunuzda gerekli kurulum işlemlerini gerçekleştirir.

Hazır mısın?
Kesintisiz internet hizmetini kullanmaya